Off Canvas sidebar is empty
Angelwax Enigma Legacy Wheel & Caliper Coating po 6000km

Wracam do relacjonowania testu długodystansowego powłoki Angelwax Enigma Legacy Wheel & Caliper Coating. Zacznę od podsumowania przebiegu w zeszłym roku, felgi założyłem na auto przy przebiegu 92600 km a ściągnąłem przy 96475 km – co daje 3875 km. W tym roku felgi założyłem na auto przy przebiegu 99500 km, a obecny przebieg to 101567 km.

Od początku do mycia używam Excede Ultimate Wheel Cleaner w rozcieńczeniu 1:10, a szczotkę, pędzelki i rękawicę wypłukuję w roztworze wody z szamponem (tym razem był to Neoxal 737).

CO MOGĘ POWIEDZIEĆ O POWŁOCE PO ROKU UŻYTKOWANIA?

Na moich felgach o satynowym wykończeniu ma tendencję do zapychania się, co wpływa na zaburzenie hydrofobowości i wymaga od czasu do czasu mycia za pomocą szamponu do pielęgnacji powłok. Śliskość powłoki jest na wysokim poziomie i nie ma problemu z usuwaniem zanieczyszczeń.

CZY PONOWNIE ZDECYDOWAŁBYM SIĘ NA ANGELWAX ENIGMA LEGACY WHEEL & CALIPER COATING?

Zdecydowanie tak, powłoka zapewnia wysoki poziom połysku, śliskości i hydrofobowości. Dokładne umycie kompletu felg zajmuje ok. 15-20 minut bez pośpiechu i nie wymaga powtarzania czynności.

To jeszcze nie koniec mojego testu i na pewno będę kontynuować relacjonowanie zachowania powłoki.

 

Damian Wlazeł's Avatar

Damian Wlazeł

Cześć! Od ponad 20 lat jestem fanem wyścigów samochodowych i motocyklowych, a także miłośnikiem starej motoryzacji. Zawodowo związany jestem z branżą auto detailingową i uwielbiam dzielić się wiedzą na temat poprawnej pielęgnacji pojazdu. Kilka lat temu zacząłem interesować się fotografią.

zDetailingowani to miejsce zrodzone z pasji do zadbanych pojazdów. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży auto detailingowej przekażemy Ci tajniki poprawnej pielęgnacji samochodu, a także przedstawimy najnowsze produkty i sprawdzimy je w boju.

Nie ograniczamy się jednak tylko do dbania o cztery i dwa kółka. Jesteśmy również pasjonatami motoryzacji, motorsportów i fotografii. W dziale po godzinach znajdziesz nasze spostrzeżenia na temat rajdów i wyścigów, klasycznych samochodów i fotografie z weekendowych wojaży.

zDetailingowani